Установки для Брейн-рингу
Своєї гри, вікторин та інших інтелектуальних ігор

Бездротова система


Беспроводная лампа

Беспроводная кнопка

Беспроводная лампа

Беспроводная кнопка

Беспроводная лампа

Беспроводная кнопка

Беспроводная лампа

Беспроводная кнопка

 
...

Бездротова лампа

Бездротова кнопка

Бездротова система працює всюди, де є Wi-Fi (2,4 ГГц) з інтернетом. Складається з бездротових кнопок і ламп, які можна придбати з гарантією в 1 рік, що підключаються до сайту на умовах абонплати, і безкоштовного програмного забезпечення на сайті.

Гравці можуть бути як завгодно далеко один від одного і від ведучого, тому кількість гравців не обмежена, доки у них є Wi-Fi.

Ведучий бачить, хто натиснув першим, в браузері. Для цього йому потрібно увійти і створити турнір з Брейн-рингу або Своєї гри.

На відміну від дротової системи, тут Вам не потрібно купувати електронний блок, тільки кнопки і лампи з живленням - аналог електронного блоку реалізований на нашому сайті і доступний безкоштовно.


Ціни


Бездротова кнопка (батарейки / акумулятори ААА 2 шт. В комплект не входять) - 250 грн. Акція: в подарунок при покупці йде промо-код на 10 брейнцентів для оплати 1 тижня роботи кнопки на сайті.

Акумулятор ААА 1 шт. для живлення кнопок - 100 грн.

Зарядний пристрій для зарядки 4 акумуляторів ААА - 500 грн.

Бездротова лампа червона (живлення в комплект не входить) - 550 грн. Акція: в подарунок при покупці йде промо-код на 10 брейнцентів для оплати 1 тижня роботи лампи на сайті.

Бездротова лампа кольорова (живлення в комплект не входить) - 750 грн. Акція: в подарунок при покупці йде промо-код на 10 брейнцентів для оплати 1 тижня роботи лампи на сайті.

Пауербанк (для живлення лампи) - 150 грн.

USB адаптер від розетки (для живлення лампи або зарядки пауербанка) - 150 грн.

Промо-код на 1000 брейнцентів - 270 грн.


Абонплата і брейнценти


На сайті введена віртуальна валюта - брейнценти, придбати які можна у свому акаунті за ціною, еквівалентною 0,01$ + комісія платіжної системи на день оплати. Для оплати за розміщення інформації від кнопок і ламп на сайті (шляхом покупки брейнцентів) ми приймаємо картки Visa і MasterCard.
приймаємо картки Visa і MasterCard Це зроблено для зручності:

  • Поповнюючи рахунок, можна бути впевненим, що будь-який день підписки буде коштувати стабільну кількість брейнцентів, незалежно від того, який в цей день буде курс долара.

  • Можна заощадити на комісії, поповнивши рахунок заздалегідь, плануючи турнір. Якщо буде потрібно додати віртуальну кнопку зареєстрованому перед самим початком турніру гравцеві - можна оплатити з рахунку в брейнцентах звичайну вартість абонплати, в той час як за кожну оплату з карти знімалася б крім вартості ще й комісія за кожен факт оплати.

  • Брейнценти можна отримати в рамках різних акцій, що проводяться нами, шляхом вводу промо-коду.

Вартість місячної абонплати за 1 пристрій (кнопка, лампа або віртуальна кнопка) - 30 брейнцентів, річної - 300 брейнцентів.

При покупці кнопки (не віртуальної) або лампи ми даруємо Вам промокод на тижневу підписку, щоб Ви могли її протестувати!


Віртуальні кнопки і лампи


Також є можливість проводити ігри онлайн, не купуючи бездротові кнопки і лампи (особливо це актуально в карантин). Організаторові потрібно увійти в свій акаунт, створити віртуальні кнопки, створити турнір. Кнопок потрібно не менше, ніж кількість гравців, що грають одночасно в турі. Кнопки почнуть діяти після оплати брейнцентами абонемента до закінчення його терміну дії або до видалення кнопки.

Гравцеві достатньо увійти і подати заявку на турнір.